razdelitelyi

Как открыть секон хенд

Якщо саме ці питання привели Вас на цю сторінку, то Ви звернулися за адресою. Написати цей розділ мене змусило дедалі зростаючу кількість новачків, які, намагаючись почати свій бізнес в сфері торгівлі секонд-хендом, роблять типові і іноді непоправні помилки, який часто призводять до того, що їх бізнес з продажу секонд-хенду вмирає так і не народившись. Відразу коротко відповім на питання: навіщо мені це потрібно? Я хочу, щоб бізнес секонд-хенд працював і розвивався, так як я заробляю гроші саме в цій сфері. Чим більше в країні успішних магазинів і точок з продажу секонд-хенду, тим успішніше ця галузь.

Я ні в якому разі не хочу намагатися вчити Вас, що робити, щоб Ваш бізнес в секонд-хенд став успішним - до цього Ви дійдете і без моєї допомоги. Навпаки, я хочу розповісти ЧОГО НЕ ТРЕБА РОБИТИ, щоб ви продавали секонд-хенд і заробляли на цьому гроші. НЕ ДАЙТЕ СЕБЕ ОБМАНУТИ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ. Часто покупці приїжджають до нас вже знесиленого в пошуках нормального постачальника секонд-хенду. Багато хто опускає руки, так і не знайшовши їх. Відкрию секрет - в цій сфері працює дуже багато "одноразових продавців секонд-хенду", як я їх називаю. Їхній бізнес побудований на тому, щоб продати Вам, початківцям, побільше свого секонд-хенду за перший раз, тому що вони знають - другого разу не буде! Вони відразу бачать новачків, навіть по телефону вони їх визначають з двох-трьох фраз (я сам відмінно знаю ці фрази), і, скориставшись недосвідченістю покупця, продадуть йому купу мотлоху зовсім недорого, якщо пощастить. У нас в країні на ринку оптової торгівлею секонд-хендом працюють сотні складів. Серйозних складів, які самі імпортують секонд-хенд, я знаю не більше десятка. Решта - перекупники і "гаражні склади", але, купуючи товар дистанційно, Ви навряд-чи це дізнаєтеся. Кращий спосіб перевірити - приїхати на склад особисто і попросити митні документи - у серйозних постачальників вони завжди є і виписані вони не на Васю Пупкіна, а безпосередньо на продавця. Є ще один спосіб виявити таких "одноразових торговців секонд-хендом" - вони завжди торгують тільки секонд-хендом якості ЕКСТРА, КРЕМ і ЛЮКС. Пізніше Ви зрозумієте, чому. НЕ КУПУЙТЕ ТОВАРУ БІЛЬШЕ, НІЖ ВАМ ПОТРІБНО. Торгівля - це постійна боротьба із залишками, а торгівля секонд-хендом - це битва з ними. Не давайте фору противнику, купуючи запас, не вивчивши попиту. Не піддавайтеся на вмовляння постачальника набрати 2-3 тонни секонд-хенду для початку. Кращий спосіб - взяти всього потроху, а з початком продажів добирати вибувають позиції - тоді Ви не заморозите великих грошей і забезпечите постійний приплив свіжого товару і, як наслідок, постійний потік покупців.

НЕ ДОВІРЯЙТЕ СВІЙ БІЗНЕС ІНШИМ. Відразу зазначу, якщо Ви вирішили почати свій бізнес в продажу секонд-хенду, то приготуйтеся віддати йому весь свій час. Якщо Ви хотіли довірити магазин продавцеві або навіть своїй подрузі або родичці, а самі планували займатися тільки важливими питаннями: закупівлями товару і зніманням каси, то навіть не починайте. По-перше, якщо Ви займаєтеся бізнесом в сфері продажів, то найважливіше питання - продажу, контролювати потрібно їх, кожен день, кожну годину, коротше, постійно. Оцінити надійшов товар, переважити одяг по-іншому, дати клієнту знижку, опустити ціну на товар сезону, що минає, переоцінити залежаний товар і т.д. і т.п. - це потрібно робити щодня і тільки особисто! По-друге, найманий продавець, якого Ви не контролюєте, швидше за одягне всіх своїх родичів і знайомих, ніж принесе Вам прибуток.

Не ганяється за екстрим і креми. Хочете дізнатися перша ознака, по якому я дізнаюся початківця торговця секонд-хендом? Він з ходу заявляє, що його цікавить ТІЛЬКИ СЕКОНД-ХЕНД ЕКСТРА і КРЕМ! Інші лахміття навіть не сміти пропонувати! Залишається тільки знизувати плечима і чекати, коли він через місяць-другий, понабравшись супер-екстра-кремів за одноразовими постачальникам секонд-хенду, приїде і почне брати продаються позиції. Це якщо у нього вистачить грошей і терпіння. Цю особливість дуже добре знають недобросовісні постачальники секонд-хенду, тому в їх асортименті завжди тільки екстра, крем і люкс секонд-хенд. А фішка знаєте в чому? А в тому, що так не буває! Великі фабрики по сортуванню секонд-хенду на виході дають секонд-хенд різної якості - від дрантя і другого сорту до екстра і кремів. І пропорції далеко не ті, як Ви думаєте. Як правило в 20-тонної машині з сортувати секонд-хендом, яка переїжджає кордон, 1-2 тонни секонд-хенду категорії ЕКСТРА і КРЕМ, а решта - в основному перший сорт. Залишається зрозуміти, як можна зробити, щоб на складі був тільки крем і екстра? Легко! Просто на перший сорт вішаємо етикетки КРЕМ, а на другий сорт - ЕКСТРА. І все, ми вас чекаємо, дорогі наші новачки!

 

НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО СЕЗОННІСТЬ. Так уже склалося, що одяг - товар сезонний. Взимку потрібні куртки і светри, влітку - футболки та шорти. Важливо бути до цього готовим заздалегідь і встигати розпродати товар сезону, що минає і виставити актуальний. Ось і в продажах секонд-хенду основні піки продажів припадають на зміни сезону: найпотужніші з настанням осені і весни, а також з приходом літа та зими. Слідкуйте за погодою! Покупець, який з потеплінням прийде до Вас за футболкою, не повинен шукати її серед купи пуховиків.

 

 

 

Пред След

Як відрити магазин секонд-хенду

Як відрити магазин секонд-хенду - основні моменти, на які варто звернути увагу початківця предпрінімателодаётся велике розмаїття товарів - від дитячого одягу до електроінструментів і кухонного начиння. І якщо ще кілька...

13 Янв 2019 Просмотров:2445 Статьи

Подробнее

Доставка по Украине - безкоштовна!

До відділення транспортної компанії в Вашому місті.

23 Авг 2017 Просмотров:3129 Новости

Подробнее

Польска фабрика VIVE.

Польска  фабрика VIVE.

{gallery}Foto_3{/gallery}

09 Май 2012 Просмотров:7218 Фото

Подробнее

Голосование

Вы покупаете вещи в секонд-хенд
 
Яндекс.Метрика
bigmir)net TOP 100 Rambler's Top100 Рейтинг винницких сайтов MyCounter - счётчик и статистика