razdelitelyi

Сортований секонд хенд.

Сортований секонд хенд - секонд-хенд який проходить відбір і сортування, як за якісними параметрами, так і по сезонності, типам і т.п. Прагнучи максимально задовольнити вимоги як кінцевого покупця, так і роздрібних магазинів, з огляду на сезонність і нерівномірну структуру попиту, основний упор ми робимо на надання оптимального асортименту, сортованого секонд-хенду. Ми пропонуємо різні типи сортування залежно від сезону, віку і статі, а також типів одягу.

В наданий нами сортований секонд-хенд потрапляє тільки одяг з невеликим ступенем зносу або з відсутністю оного, зі збереженим товарним виглядом і очищена від різного «сміття». Як показує досвід, набуваючи якісний сортований секонд-хенд, Ви значно знижуєте ризики «заморозити» свої кошти в неліквідному, несезон і неякісний товар.

До нас надходить товар з західноєвропейських сортувальних фабрик, що працюють вже тривалий час на цьому ринку, які цінують свою репутацію і уважно стежать за якістю товару, що відпускають.

Ми надаємо можливість придбання товару як великими, так і зовсім невеликими партіями кратними ємності упаковки. У нас товар, що купується можна переглядати і вибирати, так як ми зацікавлені в реалізації якісного товару.

У нас Ви завжди можете придбати такі користуються попитом види сортованого секондхенда, як сезонний секонд хенд, спортивний секонд хенд і дитячий секонд хенд. Зв'язавшись з нашим фахівцем, Ви зможете найбільш ефективно підібрати оптимальний асортимент, що задовольняє потреби вашого покупця в залежності від специфіки регіону, сезону і структури попиту. Асортимент секонд хенд нашого складу дозволить максимально заповнити Ваш магазин секонд хенд і задовольнити потреби покупців !!!

Пред След

Як відрити магазин секонд-хенду

Як відрити магазин секонд-хенду - основні моменти, на які варто звернути увагу початківця предпрінімателодаётся велике розмаїття товарів - від дитячого одягу до електроінструментів і кухонного начиння. І якщо ще кілька...

13 Янв 2019 Просмотров:2445 Статьи

Подробнее

Доставка по Украине - безкоштовна!

До відділення транспортної компанії в Вашому місті.

23 Авг 2017 Просмотров:3129 Новости

Подробнее

Польска фабрика VIVE.

Польска  фабрика VIVE.

{gallery}Foto_3{/gallery}

09 Май 2012 Просмотров:7218 Фото

Подробнее

Голосование

Вы покупаете вещи в секонд-хенд
 
Яндекс.Метрика
bigmir)net TOP 100 Rambler's Top100 Рейтинг винницких сайтов MyCounter - счётчик и статистика